Hizmetlerimiz

Bursa Mutfak Tadilatı

Mutfak, evin en önemli odalarından. Bu yüzden sağlam ve kaliteli işçilik ile burada geçen zamanınız çok huzurlu olacaktır.

Taahhüt ve İnşaat

İnşaat ve taahhüt; Her türlü inşaatı yapmak üzere arsa almak, cephe ve iskele kurulumu yapmak, inşaatları tamamlayıp satmak, kentsel dönüşüm işleri yapmak, müteahhitlik gibi işleri kapsar.

Banyo Uygulamaları

Günümüzde banyolar artık geçmişte olduğundan çok farklı kullanılmaya başlanmıştır. Hem çok daha fonksiyonel hem çok daha hijyenik hale gelmiştir. Kaliteli işçilik ile su akıtma sorunları tamamen giderilmiştir.

Boya Uygulamarı

Ev ve ofisimizin renkleri yaşam tarzımızı belirler. Mekan içinde geçirdiğimiz zamanlarda doğru renk kullanılırsa ferahlık hissi verir. Evde geçirilen süre düşünüldüğünde renklerin önemi daha çok ortaya çıkıyor.

Akıllı ev Sistemleri

Çağımızda teknoloji hızla ilerlemekte ve bu gelişmelerin bir kısmı da günlük yaşantımızı kolaylaştırmaya yöneliktir. Akıllı ev sistemleri bu noktada hayatımızda büyük önem taşımaktadır.

Kapı Pencere Uygulamaları

Kapı ve pencereler mekanlarda en çok dikkat çeken göz önünde bulunan aksesuarlardandır. Bunların hem kaliteli hem de çok estetik olması gerekir. Açılır balkon ve camekanlar günümüzde en çok istenen uygulamalardır.

Çelik Çatı Uygulamaları

Çelik çatı sistemleri üretim ve montaj konusunda kolaylık sağlar. Her mevsimde her bölgede uygulanabilir özelliktedir. Bina sahibinin onaylanan her türlü çatı projesinde çelik çatı uygulaması yapılması mümkündür.

Yalıtım ve Tesisat

Enerji maliyetlerinizi düşürerek evinizi kışın sıcak, yazın serin tutmanızı sağlıyoruz. En kaliteli mekan yalıtımı ile enerji faturalarınız her ay küçük olsun. Yalıtımda kullandığımız yüksek kaliteli materyallerle amacımız sağlıklı bir ortam, ses izolasyonu ve enerji tasarruflu bir ömür sağlamaktır.

Asma Tavan ve Bölme Duvar

Alçı levhaların tavana askı profilleriyle tutturulmasıyla yaratılan asma tavanlar, tesisatların ve elektrik kablolarının gizlenmesine imkan sağlar. Ses, ısı ve yangın yalıtımını güçlendirmekle beraber dekoratif bir etki de yaratırlar. Hafif yapılarından dolayı depreme dayanıklı binalar için tercih sebebidir.

Call Now Button0535 079 5908
× WhatsApp